Jump to content

Mode

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Mode

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

72 profile views
 1. Mode

  Nu ką, bandom.

  Perdarysiu visą anketa dėl tikslumo. Dabartinis nick'as žaidime? : Mode Kokie tavo buvę nick'ai? : Fire, Burn, ToXic, NeXus, ir neužmirštamas HardTrain. Kiek tau metų? : 16. Koks tavo lygis žaidime? : 14 Kokios tavo buvusios gaujos? : S, du kartus NL, R, AovG, E, GS. Kodėl šias gaujas palikai? : S - tikrai nežinau tikslios priežasties, seniai tas buvo, bet atsimenu, kad nemažai narių vienu metu išmetė tada. NL (1) - už nesantaika su kitu gaujos nariu. NL (2) - antrą kartą išmetėt ir viskas. Man atrodo ir nepaaiškinot priežasties. Šitą tikrai jūs geriau žinot. R - iki serverio uždarymo. AoVG - pirma gauja po serverio atidarymo, nežinojau kas iš jos išeis. E - skaudi tema. Nu memberiui užkliuvau dėl ryšių su frostu, bet nutraukiau jau juos. Galit būt ramūs. Žaidžiau aš dofkės servery, bet ne rimtai. Tik mes neblogai sutarėm su frostu, tai mane per prievartą įsitraukė jie į kompaniją. Jokių pastangų nedėjau ir nenorėjau ten žaist. GS - Dėl blogų narių. Kaip vertini savo šaudymo sugebėjimus nuo 1 iki 10? : 6-7/10. Ar buvai užbanintas šiame serveryje? Jeigu taip, už ką? : Nebuvau Įvertink savo aktyvumą serveryje nuo 1 iki 10? : 7/10 Kuom tu būtum naudingas mūsų gaujai? : Gal kiek aktyvumu, zonų grobimu, jų saugojimu, pagalba kariaujant. Kuom mes tau naudingi butume jeigu patektum pas mus? : Turėčiau gaują, pagrindą po kojom. Tavo kontaktai, kad galėtume susisiekti (Discord būtų geriausia)? : Turit.
 2. Mode

  Nu ką, bandom.

  Dabartinis nick'as žaidime? : Mode Kokie tavo buvę nick'ai? : Fire, BuRn, ToXic, NeXus, ir neužmirštamas HardTrain. Kiek tau metų? : 16. Koks tavo lygis žaidime? : 14. Kokios tavo buvusios gaujos? : S, du kartus NL, R, AovG, E, GS. Kodėl šias gaujas palikai? : S - nežinau, klauskit SRZ. NL - pirmą kartą už nesantaika su kitu gaujos nariu, antrą nežinau. R - Iki serverio uždarymo. AoVG - gaujos klestėjimo laikotarpis. E - Patys žinot. GS - Dėl blogų narių. Kaip vertini savo šaudymo sugebėjimus nuo 1 iki 10? : negaliu tiksliai pasakyt, kiti sako nemoku, kiti moku, tai kokia 6-7/10. Ar buvai užbanintas šiame serveryje? Jeigu taip, už ką? : Nebuvau. Įvertink savo aktyvumą serveryje nuo 1 iki 10? : 7/10. Kuom tu būtum naudingas mūsų gaujai? : Gal kiek aktyvumu, zonų grobimu. Kuom mes tau naudingi butume jeigu patektum pas mus? : Turėčiau gauja, pagrindą po kojom. Tavo kontaktai, kad galėtume susisiekti (Discord būtų geriausia)? : Turit.
 3. Mode

  Lithuanian Freeroam || Awards

  Ačiū, kad leidai padėt. Konkursas buvo įdomus, dar nei vienam servery nematytas. Tik tu gali tokį sugalvot.
 4. Mode

  meister

  +
 5. Mode

  swx all

  +, kodėl gi ne.
 6. Mode

  Xtoad'as į Eventmoderatorius

  Užtenka e modų. -
 7. Mode

  AmiCa nori būti Event Moderatore!

  +, nepamiršk ir senų eventukų kaip survival, 1v1 ir t.t
 8. 1. Jūsų žaidime slapyvardis ? [E]Mode 2. Jūsų pasirinktas skaičius ?82 3. Ką veiktumėte su 14 milijonų jei laimėtumėte ?Prireikus panaudočiau.
 9. Mode

  Stoju į Eclipse x2.

  Sutinku. Bet stengiuosi būt ramesnis serve ir dažniau patylėt..
 10. Mode

  Stoju į Eclipse x2.

  1. Jūsų slapyvardis: Mode 2. Lygis: 10lvl. 3. Kiek laiko žaidžiate serveryje: Nuo atidarymo, tai kokias 3 savaites. 4. Ką naudingo inešite į kolektyvą: Aktyvumo ir save patį. 5. Jūsų aktyvumas serveryje kasdien(min): Kokias 120min pagal galimybes. 6. Ar buvote pakviestas draugo į šią gaują? Dabar nekvietė. 7. Ar susipažinote su serverio taisyklėmis?: Taip
 11. Mode

  Stoju į [E]

  1. Jūsų slapyvardis: Mode 2. Lygis: 9 3. Kiek laiko žaidžiate serveryje: Apie 3m su pertraukom. 4. Ką naudingo inešite į kolektyvą: Aktyvumo, aišku save, 14 narį. 5. Jūsų aktyvumas serveryje kasdien(min): Kaip turiu laiko, kažkur 150min 6. Ar buvote pakviestas draugo į šią gaują? AmiCa 7. Ar susipažinote su serverio taisyklėmis?: Taip
×