Jump to content

Player

LT-FR admin
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Player last won the day on March 12

Player had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About Player

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. Player

  Nu ką, bandom.

  Tai sužinok, išsiaiškink kodėl S palikai ar išmetė. Dėl E gaujos aš nežinau. Kodėl antrą kartą NL palikai? Konkrečiai atsakyk... Silpna anketa, visur atsakai nežinau, jūs žinot... Bet aš tai nežinau, tai kas žino tada? Atmestinai užpildyta anketa rodo, kad mažai motyvacijos turi, o mums reikia tik itin motyvuotų žmonių.
 2. Player

  Į NL

  Atmesta
 3. Player

  Anketa į NL Gauja

  Tai koks dabartinis tavo nickas? Nes kur anketoje nurodytas, tai su juo 1min pražaista serveryje. Su tokiu aktyvumu nėra šansų tada. Nebent vėl nick pakeitei?
 4. Player

  Anketa į NL Gauja

  Istorijos nesuklastosi.
 5. Player

  Anketa į NL Gauja

  2 Klausimas.
 6. Player

  Anketa į NL Gauja

  Negražu anketoje meluoti, nuo mūsų nieko nepaslėpsi. Viską matom ir taip.
 7. Player

  AmiCa į [NL]

  Priimta
 8. Player

  Į NL

  Visai nebematau tavęs serve.
 9. Player

  unban v2

  Jau praeitoj temoj viską parašiau ką norėjau. Niekada niekam nebūdavo tokių dalykų, kad rodo dmg ir neima hp... Toliau šauni iš deagle ir nuima 25hp, kaip tai paaiškinsit? Niekad tokių stebuklų nebūdavo. Greičiausiai tavo modai čia kalti. O taisyklėse aiškiai nurodyta: Draudžiama naudoti cheat'us, ar kitas modifikacines priemones kurios pakeičia arba sulengvina žaidimą. Taip pat būtų padaręs foto tik gavęs ban, kaip ir viskas aišku būtų buvę. Bet nepadarė, nes sobeit juosta matytųsi. Neima hp, o jeigu ima tai ima dvigubai mažiau. Tai yra modifikacija, kuri žaidėjui suteikia pranašumą prieš kitus. End of story.
 10. Player

  unban

  Jei nesupratai, tai žmogus turėjo tik gavęs ban padaryti fotkę, o ne išjungęs sobeit ir prisijungęs per naujo...
 11. Player

  unban

  Viskas aišku su tavim. Tik paskutinis klausimas. Kodėl pas tave rodė virš 120fps?
 12. Player

  unban

  Pirmiausia adminais čia pasitikima ir jiems nereikia daryti įrodymų. Viskas buvo ne labai panašiai kaip papasakojai. Iš pradžių šaudėmės viskas ok buvo, bet stebuklingai kai į tave pataikydavau rodydavo damage, kad padarau, o hp nenuima. Išvada - gm. Paslapinau, bet spėjai išjungti, tai mirei. Nu galvoju išsidaviau, kad įtariu tave, tai nebepagausiu. Bet kadangi esi kiek kvailokas kaip matau, tai vėl pajungei gm. Taip pat pajungei custom damage, nes iš deagle vieną kartą pataikiau galvoju pasirodė, nes turėjai 100hp, o nuėmė 25hp gal. Šoviau vėl, vėl nenuima 46hp, o maždaug per pus mažiau. Tada viskas aišku pasidarė man. Ir kur foto, kai gavai ban? Nejaugi pamiršai padaryti?
 13. Player

  No LimiT

  Tave po savo sparnu užauginom NL gaujoj. Po servo atidarymo pasirinkai kitą gangą parodydamas savo buvusiai gaujai nepagarbą ją šitaip nuvertindamas. Nickus keiti kaip kojines, neina suprasti tavo aktyvumo. -
 14. Player

  Į NL

  Papasakok plačiau apie gerų strategijų kurimą.
×