Jump to content

Rabbit

Nariai
 • Turinio skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutral

Apie Rabbit

 • Rank
  Junior Member
 • Gimtadienis 2001.01.22

Kita

 • Skype
  tautvidas.teiserskis
 1. Rabbit

  Naujieji Lietuviai?

  Vis dar turiu įtarimą kad tu čia ilgai neišbūsi. Taip buvo ne kartą ir praeityje. Šį kartą Minusas, pažaisk ilgiau bent menesį, tada bandyk.
 2. Rabbit

  Į NL

  Na taip, anksčiau grieždavau, nes turėjau tokių įsitikinimų, kad baudi žmones neteisingai, bet tai buvo anksčiau. Dabar neturiu nieko blogo prieš tave.
 3. Rabbit

  #1. [B] Konkursas iš 14 milijonų $ !

  1. [H3X]Rabbit 2. 22 3. Anstoliai, už olą reik mokėt.
 4. Rabbit

  Į NL

  Dabartinis nick'as žaidime? : [H3X]Rabbit Koki tavo buve nickai? : Rabbit, zebolven Kiek tau metu? :18 Koks tavo lygis žaidime? : 8 Kokios tavo buvusios gaujos: gs,sft,doh,bod, r, lk, alk,s Kodel sias gaujas palikai ?: Gs- tiesiog pradinė gauja; sft,lk,alk užsidarė; doh,bod išėjau del vieno ar kito gang nario kuris man nepatiko; R buvau gange kol užsidarė serveris. Kaip vertini savo saudymo sugebejimus nuo 1 iki 10 ?: 7/10 Ar buvai uzbanintas siame serveryje? Jeigu taip, uz ką?: Kažkada buvau už sobeitą Įvertink savo aktyvumą serveryje nuo 1 iki 10 ?: 7/10 Kuom tu butum naudingas musu gaujai? Aktyvus,sukalbamas, nerodantis savo principu,sąžiningas bei ištikimas savo gangui. Kuom mes tau naudingi butume jeigu patektum pas mus? Komandinis darbas, susipažinimas su nepažįstamais gang nariais, greitesnis budas prisiminti šaudymo įgūdžius, turėti stogą kovojant prieš kitus. Tavo kontaktai,kad galetumeme susisiekti,discord butu geriausia. Skype: tautvidas.teiserskis
×