Jump to content
zFuckMySins

Skardine

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

😄 juokingas esi, nepriėmiau į gaują tai ir flame'ini kiek gali, jei nežinai tai aš bazėj afk stovėjau o-o

Sakei iš naujo įrašytas gta sa, bet kažkodėl kitus net po žemėm matai

Jei rodos, tai žegnokis 

Redaguota Skardine

Dalintis šį pranešimą

4 valandas prieš , Skardine said:

😄 juokingas esi, nepriėmiau į gaują tai ir flame'ini kiek gali, jei nežinai tai aš bazėj afk stovėjau o-o

Jei rodos, tai žegnokis 

tai buvai krites su sobu pamenu chate sakiai kad turi soba 

Dalintis šį pranešimą

4 valandas prieš , Skardine said:

Jei rodos, tai žegnokis 

ir jeigu butum bazei tai butu nerode tave mape kad prie ano as zinau kur AoVG baze tai nespank

Dalintis šį pranešimą

Vaiki, sakys šok pro langą ir šoksi? Nusiramink tu vieną kartą, ir prašau rašlevos pasimokyk. 

Jei tokius skundus rašai tai totaliai nemąstantis žmogus esi, pyk nepyk.

Dalintis šį pranešimą

7 valandas prieš , zFuckMySins said:

Laba ryta man atrodo kad [AoVG]Skardine cytina nes buvo afk bet jis buvo pozeme stai jums įrodymai : https://imgur.com/a/xr3dGWV

15.png

O tu zinai kad pats prisidavei kad cleo nesamones naudoji kur yra draudziami dalykai serveri? 😄

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

22 valandas prieš , Deejay said:

O tu zinai kad pats prisidavei kad cleo nesamones naudoji kur yra draudziami dalykai serveri? 😄

sena folderi pamate isigando 😄 ten man buvo nuo tu sudu sampas susipises nemate jisai tikro folderio kur yra vietinem diske 

Dalintis šį pranešimą

2 valandas prieš , zFuckMySins said:

sena folderi pamate isigando 😄 ten man buvo nuo tu sudu sampas susipises nemate jisai tikro folderio kur yra vietinem diske 

Koki folderi? 😄 as va pagal screenshota matau kad matai kiek playeris hp turi ir kiaurai sienas matai 😄 ir dar karta prisidaviai kad tavo gta sa folderis yra su draudziamais failais 😄

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.